رتبه اول گوگل تضمینی

شاید شما هم با جستجو در اینترنت، برخی از سایت ها را مشاهده کرده باشید که رتبه اول گوگل تضمینی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟

با چه روش هایی می توان رتبه اول گوگل را به دست آورد. روش هایی وجود دارند که می توان با استفاده از آنها، به رتبه خوبی در گوگل دست یافت. 
در ادامه به برخی از این روش ها اشاره می کنیم. 
1- به دست آوردن رتبه ی خوب در گوگل با استفاده از تبلیغات : برای این که اولین سایت گوگل برای کلمه کلیدی موردنظر خود باشید، باید هزینه ای جهت تبلیغات پرداخت نمایید. 
2- برای رتبه اول گوگل از سئو محلی استفاده کنید.
3- استفاده از اسنیپت های برجسته
4- کسب رتبه اول گوگل با استفاده از سئو : اولین قدم در این روش، تعیین استراتژی است. در سئو سایت باید به سازگاری آن با موبایل توجه داشت. سرعت بارگذاری سایت در امر سئو بسیار اهمیت دارد. ضریب امنیت سایت در سئو تاثیرگذار است. مشکلات سئو فنی یا تکنیکال سئو در سایت وجود نداشته باشد. باید دقت داشت که بهترین استراتژی ها و بهینه سازی ها به تنهایی نمی توانند باعث رتبه برتر در سایت شوند. 

رتبه اول تضمینی
مراحل سئو تضمینی سایت ( برای آشنایی بیشتر با سئو تضمینی بر روی لینک رو به رو کلیک نمایید: https://seohama.com/سئو-تضمینی ) شامل بررسی رقابت، تنظیم صفحه با هدف، پوشش کامل موضوع، ساختن بک لینک های خوب و افزودن لینک های داخلی می شوند. 

مراحل سئو تضمینی سایت

سئو تضمینی ، چندین مرحله دارد. در این نوع سئو یک قرارداد کاری بین کارفرما (صاحب سایت) و سئوکار منعقد می گردد. سئو تضمینی وبسایت به صورت اصولی و بر اساس شرایط تعیین شده در قرارداد انجام می شود. مراحل سئو تضمینی سایت شامل موارد زیر می شوند :
1- انتخاب کلمات کلیدی هدف 
2- مشخص کردن تعرفه (هزینه) سئو سایت تضمینی
3- تعیین زمان موردنظر برای کسب رتبه برتر در گوگل 
4- انعقاد قرارداد با سئوکار تضمینی 
5- آغاز پروسه ی سئو داخلی سایت
6- تولید محتوا برای سایت 
7- انجام سئو خارجی 
8- اجرای فرایند بک لینک سازی 
9- قرار گیری در رتبه های برتر صفحه اول گوگل 
10- حفظ جایگاه در صفحه اول گوگل 

چرا به صفحه اول گوگل نمی رسید؟ 

دلایل مختلفی می توانند باعث شوند تا صفحه وب سایت شما در رتبه های برتر گوگل قرار نگیرد. از جمله این عوامل می توان به سرعت پایین بارگذاری سایت، ایندکس نشدن صفحات (ثبت نشدن)، رقابتی بودن حوزه موردنظر، نداشتن محتوای هدفمند در سایت و صبور نبودن صاحب سایت اشاره کرد. 
برای همه افراد جذاب است تا صفحه سایت آنها در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرد. این امر باعث دیده شدن بیشتر وب سایت می شود. نتیجه این فرایند، افزایش بازدیدکننده، سود آوری و فروش است. اما باید دقت داشته باشید تا برای سئو سایت خود از تکنیک کلاه سیاه استفاده نکنید. ممکن است با این روش برای مدت کوتاهی در جایگاه خوبی قرار بگیرید، اما بعد از مدت کوتاهی وب سایت شما از صفحات گوگل حذف خواهد شد. برای کسب رتبه اول در صفحات گوگل به نکاتی که گفته شده است، توجه کنید و صبور باشید. این کار در مدت کوتاهی امکان پذیر نیست. به مرور زمان با رعایت کلیه اصول به این هدف می رسید. 

منبع: https://seohama.com/سئو-تضمینی